Jana Reinerová (1946)
Maják
litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk
Antiqari.at Radhošťská
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 274203
Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:16
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)