Emil Fejk (1896-?)

Pohled na město

olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám

Provenience: získáno z rodiny autora

ID: 274315

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 07. 2023 15:34

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)