Daniela Benešová (1929)

litografie, 1991, 46,5 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 60/100, při horním okraji mírně pokrčený papír

ID: 274700

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 09:16

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu