Ivan Komárek (1956)

Harmonizující muž

pastel, akvarel, tužka, tuš, koláž, papír, 1986, 46,6 x 64,6 cm, sign. PD I. Komárek 1986, pasparta

Antiqari.at Radhošťská

ID: 275360

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 19:58

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu