Jan Spěváček (1973)

Zaslíbená země

olej, plátno, 2007, 50 x 148 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2007

ID: 275367

Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 12:00

Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu