Život škodí zdraví
ručně kolorovaná litografie, 2001, 17,3 x 12,5 cm, sign. DU Mirka 2003
ID: 217746
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:44
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
ID: 217746
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)