Žena v kožichu
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen
ID: 1326
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:19
Aktuální cena: 202 CZK (9 €)