František Hodonský (1945)

Stepní květy

akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ

ID: 19733

Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

DRAŽBA UKONČENA:
02. 06. 2022 18:06

Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)