Rybník

olej, lepenka, 29 x 38,5 cm, sign. PD, rám

ID: 889

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:27

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)