Josef Liesler (1912-2005)

V antickém divadle

tuš, akvarel, papír, 1960, 28,5 x 19 cm, sign. PD Liesler 1960, rám, lehce pokrčený papír

ID: 33

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 02. 2021 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)