František Hubatka (1960)

Co je v kukuřici

olej, plátno, 80 x 60 cm, sign. LN Hubatka

ID: 5

Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:04

Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)