Polívka

Ježíšek a pastýř

olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči

ID: 27

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2022 18:26

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu