Jarmila Lorencová (1936)

Podzimní krajina

pastel, tempera, akvarel, papír, 1992, 15,8 x 26 cm, sign. PD JLorencová 92, rám

ID: 9

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2022 18:18

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu