Aleš Lamr (1943-2024)

Deset hvězd

litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100

ID: 229

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)