Vladimír Cidlinský (1934)

Rozkvetlý sloup II

olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám

ID: 10

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:09

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu