Slavnost v Dubrovníku

olej, plátno, 40 x 50 cm, rám

ID: 108

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14

Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu