Jindřich Bubeníček (1856-1935)

Kostel sv. Jana

akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám

žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

ID: 111

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:50

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu