Karel Kupka (1905-1971)

Lomnický štít

olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, platno lehce protrženo

studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

ID: 174

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:53

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu