olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám

ID: 175

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu