Bernard Daníček

Podzimní krajina

olej, plátno, 1935, 47,5 x 62 cm, sign. PD Bernard Daníček 1935, rám

ID: 177

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:56

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu