Otakar Livora (1914-?)

Bakovský kostel

olej, lepenka, 1937, 40 x 47 cm, sign. PD Livora 37, rám, zvlněno

ID: 191

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10

Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu