Václav Stein (1888-?)

Jaro

olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám

ID: 265

Vyvolávací cena: 1.120 CZK (47 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:24

Aktuální cena: 1.120 CZK (47 €)

Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu