Josef Heřman (1900-1956)

Kytice lučních kvítí

olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám

žák prof. V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, spoluzakladatel satirického časopisu Trn

ID: 35

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:34

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)