Alois Ladislav Vraný (1851-1907)

Podzimní les

olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám

ID: 42

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:41

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu