Oldřich Koníček

Květinářka

olej, plátno, 85 x 59 cm, rám

ID: 46

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:45

Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu