Květinářka
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
ID: 46
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:45
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
ID: 46