Vladimír Voroncov

Hlava koně

olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám

ID: 47

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:46

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu