Malá Strana
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
ID: 50
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:52
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 50