Alexander J. Pelíšek (1889-1919)

Malá Strana

olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám

ID: 50

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:52

Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu