Petr Jaroš (1859-1929)

Narodil se 29. 6. 1859 v Praze a zemřel 26. 8. 1929 tamtéž. Malíř krajin, žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni. Pak studoval v Mnichově a v Drážďanech.

Rybník Roblín

olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám

žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni

ID: 54

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14

Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu