Rybník Roblín
olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám
žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni
ID: 54
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu