Otakar Číla (1894-1997)

Liška

olej, lepenka, 1942, 49 x 64,5 cm, sign. PD O. Číla 42, rám

ID: 56

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:55

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu