V. Párák

Žně

olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám

ID: 58

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:03

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu