Linhartová

Čertovka

olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám

ID: 61

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu