monogramista VF

Moře

olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám

ID: 68

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:31

Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu