Paula Lützenberger (1888-1951)

Ulička v Nové Bystřici

olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám

ID: 69

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu