Ulička v Nové Bystřici
olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
ID: 69
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
ID: 69