Paula Lützenberger (1888-1951)

Květiny

olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám

ID: 70

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:18

Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)