Slavík

Žně

olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám

ID: 72

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:11

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)