Aleš Lamr (1943-2024)

Nahoru dolů

litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. PD A. Lamr 09, č. 7/24

ID: 132

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu