František Skála (1956)

Na počátku

litografie, 2015, 48,5 x 35 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 33/200

ID: 137

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)