Josef Bolf (1971)

Mimo čas

litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190

ID: 139

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)