Květa Pacovská (1928-2023)

Vláček

litografie, 1970, 12 x 17 cm, sign. PD Pacovská 70, č. 70/200

ID: 143

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu