Karel Jerie (1977)

Pokušení a Extáze

litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70

žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

ID: 145

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)