Antonín Kroča (1947)

Trní

olej, sololit, 2021, 69,7 x 60,9 cm, sign. LD Kroča 021

žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

ID: 242

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)