Arnošt Kukačka (1944)

Lázeňačky

akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak

ID: 261

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)