Milan Perič (1957)

Burning Heads Blood and Fog

akryl, plátno, sprej, 2022, 100 x 80 cm, sign. vzadu Milan Perič 22, Milan Perič absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze v Intermediální škole prof. Milana Knížáka, kde později působil také jako odborný asistent. Je zakládajícím členem výtvarné skupiny Svárov a patřil mezi organizátory svárovských Konfrontací, neoficiální přehlídky výtvarného umění na svém statku ve Svárově u Kladna, kde vystavovali umělci generace Tvrdohlavých. V tvorbě Milana Periče se často opakují náměty hlav, jejichž výrazy a rozostřené tváře můžete sledovat i v nabízeném díle

ID: 271

Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)