Veronika Psotková (1981)

Esence

litografie, 2021, 35 x 50 cm, sign. PD Veronika Psotková 2021, č. 19/70

ID: 368

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)