Jiří Sopko (1942)

Vrcholy

akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD Sopko 92

žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

ID: 37

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)