Oldřich Škácha (1941-2014)

Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75

originální fotografie, 2002, 25,3 x 37 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2002, pasparta, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

ID: 485

Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)