Jitka Válová (1922-2011)

Diváci IV

litografie, 2007, 28,5 x 24 cm, sign. PD J. Válová 07, č. 42/200

ID: 72

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:03

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu