Jiří Suchý (1931)

Žárlivost

litografie, 16,1 x 11,2 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 104/120

ID: 8

Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00

Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)